vCyprus

Χρειάζεται να συνδεθείτε για να μπορείτε να δείτε όλα τα θέματα. Εάν δεν έχετε εγγραφεί μέχρι στιγμής μπορείτε να το κάνετε με μια πολύ απλή διαδικασία. Παρακαλούμε όπως κάνετε κλικ στο "Εγγραφή" ή "Register". Εάν είστε ήδη μέλος συνδεθείτε κάνοντας κλικ στο "Σύνδεση".

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

vCyprus

Χρειάζεται να συνδεθείτε για να μπορείτε να δείτε όλα τα θέματα. Εάν δεν έχετε εγγραφεί μέχρι στιγμής μπορείτε να το κάνετε με μια πολύ απλή διαδικασία. Παρακαλούμε όπως κάνετε κλικ στο "Εγγραφή" ή "Register". Εάν είστε ήδη μέλος συνδεθείτε κάνοντας κλικ στο "Σύνδεση".

vCyprus

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο)

    chrilou
    chrilou


    Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2009

    Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο) Empty Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο)

    Δημοσίευση από chrilou Τετ Οκτ 07, 2009 1:11 am

    Είναι λοιπόν αυτή η γυναίκα ενός τύπου, ο οποίος βρίσκεται διαρκώς στο
    νοσοκομείο με κρίσεις. Τη μία πέφτει σε κώμα, την άλλη γίνεται καλύτερα, κ.ο.κ.

    Παρόλα αυτά, αυτή ήταν στο πλευρό του κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό. Σε μια στιγμή, και εκεί που καθόταν και τον κοίταζε που ξάπλωνε στο κρεβάτι του νοσοκομείου, αυτός ανοίγει λίγο τα μάτια του και της ψιθυρίζει με βαρύ τόνο:

    "Ξέρεις κάτι; Ήσουν πάντα στο πλευρό μου σε όλες μου τις δύσκολες στιγμές.... Όταν απολύθηκα από τη δουλειά μου, ήσουν εκεί να με παρηγορήσεις, όταν η επιχείρησή μου απέτυχε, ήσουν εκεί να με υποστηρίξεις, όταν με πυροβόλησαν στο δάσος, ήσουν εκεί, όταν χάσαμε το σπίτι, ήσουν πάντα μαζί μου... Τώρα που η υγεία μου κλονίστηκε, είσαι συνεχώς στο πλευρό μου... Λοιπόν ξέρεις κάτι;

    "Τι αγάπη μου;" τον ρωτάει εμφανώς συγκινημένη η γυναίκα του.

    "Τελικά είσαι και πολύ γρουσούζα!!"
    pocahontas
    pocahontas


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

    Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο) Empty Απ: Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο)

    Δημοσίευση από pocahontas Τετ Οκτ 07, 2009 2:36 am

    hehe tuto en to euxaristw
    avatar
    butterfly2


    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο) Empty Απ: Ο άρρωστος άντρας (Ανέκδοτο)

    Δημοσίευση από butterfly2 Παρ Οκτ 09, 2009 11:58 pm

    hhah ipen tis tin k pou pano

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μάης 17, 2024 5:22 pm