vCyprus

Χρειάζεται να συνδεθείτε για να μπορείτε να δείτε όλα τα θέματα. Εάν δεν έχετε εγγραφεί μέχρι στιγμής μπορείτε να το κάνετε με μια πολύ απλή διαδικασία. Παρακαλούμε όπως κάνετε κλικ στο "Εγγραφή" ή "Register". Εάν είστε ήδη μέλος συνδεθείτε κάνοντας κλικ στο "Σύνδεση".

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

vCyprus

Χρειάζεται να συνδεθείτε για να μπορείτε να δείτε όλα τα θέματα. Εάν δεν έχετε εγγραφεί μέχρι στιγμής μπορείτε να το κάνετε με μια πολύ απλή διαδικασία. Παρακαλούμε όπως κάνετε κλικ στο "Εγγραφή" ή "Register". Εάν είστε ήδη μέλος συνδεθείτε κάνοντας κλικ στο "Σύνδεση".

vCyprus

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες]

    Andr12
    Andr12


    Αριθμός μηνυμάτων : 68
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες] Empty Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες]

    Δημοσίευση από Andr12 Σαβ Σεπ 05, 2009 11:11 pm

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου;

    Πιο κάτω θα δείτε τις οδηγίες για το πως μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα στο προφίλ σας η οποία θα εμφανίζεται κάτω από το όνομα σας κάθε φορά που απαντάτε σε κάποιο θέμα.

    Από την γραμμή εργαλείων στο πάνω μέρος της ιστοσελίδας κάτω ακριβώς από το λογότυπο θα επιλέξετε το Profile.

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες] Avatarhowto1

    Αργότερα θα επιλέξετε το Άβαταρ (έτσι ονομάζεται η εικόνα που έχετε στο προφίλ σας)

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες] Avatarhowto2

    Από εκεί τώρα μπορείτε είτε να ανεβάσετε κάποια εικόνα που έχετε ήδη στον υπολογιστή σας ή να μεταφέρετε την εικόνα αντιγράφοντας το link σας εδώ.

    Αφού τελειώσετε με τις πιο πάνω διαδικασίας επιλέγετε Υποβολή.

    Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνα στο προφίλ μου; [Οδηγίες] Avatarhowto3

    Για οποιεσδήποτε απορίες έχετε ρωτήστε ελεύθερα.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μάης 17, 2024 9:58 am